KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 14299043
nr 1429 9043
Rolf Adlercreutz
(f. 1945), Sverige
Fotografi, Signerad a tergo, Chuck Berry, Båstad 1987, numrerad 1/20. Bildmått: 40x28cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Rolf Adlercreutz, svensk fotograf född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:04:53
300 kr
400 kr
450 kr